Restauracja Arbiter - Menu

Oferta weselna

Hotel i restauracja ARBITER ma przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie organizacji profesjonalnej obsługi przyjęcia weselnego. Nasza oferta zmierza w kierunku odciążenia Państwa od szeregu uciążliwych czynności, pozwalając skupić się wyłącznie na najważniejszej części uroczystości.

Możemy pochwalić się znajomością kuchni polskiej i europejskiej, doskonałymi i smacznymi potrawami oraz obsługą, która potrafi zapewnić znakomitą oprawę imprezy i nadać jej niepowtarzalny klimat. Każdemu klientowi staramy się indywidualnie służyć pomocą dostosowując się do Państwa życzeń i potrzeb. Jednocześnie staramy się być konkurencyjni spośród innych ekskluzywnych restauracji, gdyż wiemy, że ceny i serwis muszą być dopasowane do możliwości i oczekiwań Klienta.

Mamy nadzieję, że skorzystanie z naszej oferty utwierdzi Państwa w przekonaniu o jakości naszych usług.

NASZA SPECJALNA OFERTA WESELNA DLA PAŃSTWA:

Przyjęcia weselne organizujemy w eleganckich, klimatyzowanych salach. W rozplanowaniu sali i ustawieniu stołów pomoże Państwu doświadczony personel. Oferujemy Państwu trzy sale:

NOCLEGI

Młoda Para, którą będziemy mieli przyjemność gościć w naszym lokalu otrzyma od nas w prezencie luksusowy pokój, a dla gości weselnych proponujemy korzystne rabaty na usługi hotelowe. Oddajemy do Państwa dyspozycji 28 komfortowych pokoi, łącznie 56 miejsc hotelowych. Wszystkie pokoje są stylowo wyposażone, posiadają telefony, łącze internetowe, telewizje satelitarną oraz gustowne łazienki.

POPRAWINY

Następnego dnia po weselu Młoda Para może zaprosić swoich gości na poprawiny. Proponujemy Państwu aby odbyły się one w naszym ogrodzie w formie grilla, bądź Garden Party. Zorganizujemy również poczęstunek w każdej innej wybranej przez Państwa formie.

MENU

Przykładowe menu przedstawiamy Państwu poniżej. Są to jedynie sugestie, nasz Szef Kuchni chętnie także skomponuje inne menu według Państwa upodobań. Propozycja weselna nr 1 w cenie 180 zł/os

ZUPA

DRUGIE DANIE

DESER

TRZECI GORĄCY POSIŁEK

CZWARTY GORĄCY POSIŁEK

PIĄTY GORĄCY POSIŁEK

ZIMNE PRZEKĄSKI

Propozycja weselna nr 2 w cenie 200 zł/os

ZUPY

DRUGIE DANIE

DESER

TRZECI GORĄCY POSIŁEK

CZWARTY GORĄCY POSIŁEK

PIĄTY GORĄCY POSIŁEK

SZóSTY GORĄCY POSIŁEK

ZIMNE PRZEKĄSKI

Propozycja weselna nr 3 w cenie 240 zł/os

PRZYSTAWKA:

ZUPY:

DRUGIE DANIE:

DESER:

TRZECIE GORĄCE DANIE:

CZWARTE GORĄCE DANIE:

PIĄTE GORĄCE DANIE:

SZóSTE GORĄCE DANIE:

ZIMNE PRZEKĄSKI:

W cenie menu weselnego:

DODATKOWE ATRAKCJE

Mamy nadzieję, iż przedstawiona oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem, a zespół pracowników Hotelu i Restauracji Arbiter będzie miał okazję zaprezentować Państwu wysoki standard swojej obsługi. Wszelkich informacji dotyczących oferty otrzymają Państwo pod numerem telefonu +48 332 08 60 lub drogą e-mail radom@arbgrupa.pl

Serdecznie zapraszamy!