Witamy w Restauracji Arbiter Elbląg

" O zalewajko, potraw krółowo, kto ciebie jada, ten czuje się zdrowo...

 O zalewajko, ty zup królowo, kto ciebie nie jadł, nie chowa się zdrowo..." 

Do Państwa dyspozycji oddajemy Restaurację "Arbiter" 

Restauracja Arbiter sławna jest z życia towarzyskiego. Od wielu lat skupia elitę towarzyską i intelektualną Elblaga, wabiąc wyrafinowaną kuchnią, profesjonalną, dyskretną obsługą. Odbywają się tu ekskluzywne bale, przyjęcia, bankiety, uroczyste kolacje i niezliczone jubileuszowe fety. Serwujemy specjały kuchni regionalnej i europejskiej. Tylko w Restauracji Arbiter możecie Państwo skosztować "zalewajki elblaskiej" jedynej w regionie zupy z tradycjami, których korzenie siegają dawnych elblaskich czasów. Nasze menu to potrawy, które przywołują specyfikę odmiennych miejsc i kultur, z ich najwspanialszymi kulinarnymi odkryciami. Menu z pewnością spełni oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Korzystamy z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Aby zaskoczyć naszych Gości nowymi smakami, wraz ze zmieniającymi się porami roku proponujemy urozmaicone dania sezonowe. Na popołudniową kawę z pysznym ciastem zapraszamy na taras z widokiem na Elblaską Starówkę. 

Serdecznie zapraszamy do organizacji:

Chętnie podejmiemy się organizacji takich przedsięwzięć, a nasze doświadczenie i umiejętność organizacji z pewnością pozwolą Państwu na skupieniu uwagi wyłącznie na danej uroczystości.

Restauracja przeznaczona jest dla Państwa codziennie w godz. 12.00 - 22.00. Jednocześnie możemy przyjąć  do 70 osób w restauracji.