Informujemy, że strona www.arbiterhotel.pl jest dosotosowana do polityki RODO

Regulamin    ROZUMIEM

Gastronomia

"O zalewajko, potraw królowo, kto ciebie jada, ten czuje się zdrowo…
O zalewajko, ty zup królowo, kto ciebie nie jadł, nie chowa się zdrowo...

Arbiter Hotel sławny jest z życia towarzyskiego. Hotel  od wielu lat  skupia elitę towarzyską i intelektualną Elbląga, wabiąc wyrafinowaną kuchnią, profesjonalną, dyskretną obsługą. Odbywają się tu ekskluzywne bale, przyjęcia, bankiety, uroczyste kolacje i niezliczone jubileuszowe fety. Do Państwa dyspozycji oddajemy: Restaurację "Arbiter" i Restaurację "Europejską",  serwujące specjały kuchni regionalnej i europejskiej .Tylko w Arbiter Hotel możecie Państwo skosztować "zalewajki elbląskiej" jedynej w regionie zupy z tradycjami, których korzenie sięgają dawnych elbląskich czasów. Nasze menu to potrawy, które przywołują specyfikę odmiennych miejsc i kultur, z ich najwspanialszymi kulinarnymi odkryciami. Menu z pewnością spełni oczekiwania i wymagania nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy. Korzystamy z najlepszych i zawsze świeżych produktów. Aby zaskoczyć naszych Gości nowymi smakami, wraz ze zmieniającymi się porami roku proponujemy urozmaicone dania sezonowe. Od maja serdecznie zapraszamy do ogródka „Pod Fonntaną” w którym serwujemy pyszne dania z grilla, a w sobotnie wieczory dodatkowo umilimy Was muzyką na żywo.

Restauracja Arbiter

Zapraszamy do naszej stylowej restauracji codziennie w godz. 13:00-22:00. Restauracja dla 80 osób. Podawane są w niej wyśmienite dania kuchni regionalnej i europejskiej sporządzone według oryginalnych receptur szefa kuchni. Wszystkie potrawy przygotowywane są na bieżąco z najwyższej jakości produktów. Na popołudniową kawę z pysznym ciastem zapraszamy do ogródka "Pod Fonntaną".

Powierzchnia Sali: 174,55m².

Klub Nocny Arbiter VIP

To jedno z najbardziej wyszukanych miejsc w samym sercu Elbląga. Klub zniewala nową, elegancką aranżacją oraz gwarantuje pełen wrażeń show. UWAGA! Klub otwarty będzie po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji w dziale marketingu - minimum 30 osób.